Proč zvolit naši ordinaci ČTĚTE VÍCE ZDE

Chemický peeling

Jedná se o dermatologickou léčebnou a korektivní metodu, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyjasnění skvrn, zvýšení pružnosti pokožky, zjemnění drobných jizviček po akné a zmenšení rozšířených pórů. Dále se používá k barevnému sjednocení u nepravidelných pigmentací. Rovněž se zpomaluje projev stárnutí kůže a tvorba jemných vrásek.

Jak probíhá zákrok?
Zákrok spočívá v aplikaci koncentrovaných ovocných kyselin, zpravidla ve formě gelu či roztoku. Po určité době působení se gel opláchne a neutralizuje a na závěr se pokožka ošetří regeneračním krémem. Během aplikace může klient pociťovat štípání či drobné pálení, které však po opláchnutí vymizí. Pokožka je po ošetření začervenalá, přičemž začervenání velice rychle mizí po několika hodinách. Někdy se objevují i drobné puchýřky a v následujících 2-7 dnech se mírně může olupovat. Tento proces je následován obnovou pokožky, kde se odloučené buňky nahrazují novými. Optimální výsledky docílíme po 4-6.ti ošetřeních v rozestupech 1-3 týdnů. Zákrok trvá zhruba 15–30 min.

Pro koho je určený
Je vhodný pro všechny, kteří mají zájem zlepšit svou vizáž a dodat pleti mladistvý vzhled. Výsledkem je regenerace kůže, která se projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutá. Skvěle se hodí, trápí-li vás akné. Ošetření totiž redukuje tvorbu mazu, upravuje poruchu rohovění vývodů mazových žláz. Póry se celkově stahují.

Chemický peeling poslouží i těm z vás, které trápí změna pigmentace nebo hyperpigmentace na obličeji, případně krku.

Domluvte si konzultaci zdarma.

MUDr. Eva Mlynářová
PEČLIVĚ. SPOLEHLIVĚ. S ÚSMĚVEM.