Proč zvolit naši ordinaci ČTĚTE VÍCE ZDE

Hydrolifting

Hydrolifting je metoda vypnutí pleti přímou aplikací kyseliny hyaluronové s mimořádnou hydratační kapacitou, která tak nahrazuje její postupnou ztrátu. Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem nezlepší kvalitu pleti. Pro znovuobnovení kvality pleti a zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí. Mezi hlavní patří kyselina hyaluronová, jejíž množství se snižuje o 6 % za 10 let. Mezi další látky patří vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály.

Včasná aplikace látek obsažených v novém produktu s kyselinou hyaluronovou (NCTF®) po 30 roku věku má optimální preventivní anti-aging efekt a zamezí rozvoji příznaků stárnutí – vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnosti a pevnosti. Nový způsob aplikace spočívá v rovnoměrném podání pod kůži celého obličeje. Tím velmi rychle doplníme léty ztracenou kyselinu hyaluronovou a obnovíme vlhkost – hydrataci pleti na mladistvou úroveň. Současná aplikace biologicky účinných látek v NCTF® podpoří novotvorbu kolagenu. Okamžitý účinek kyseliny hyaluronové je viditelný ihned po aplikaci. V dalších 2 - 3 týdnech se pleť dokonale vypne, prozáří, vyhladí a zpevní. Účinek je pak srovnáván s chirurgickým liftingem a nazýván jako hydrolifting.

Postup zákroku
Kyselina hyaluronová s glycerolem se rovnoměrně aplikuje velice tenkou jehlou do pokožky. Aplikace trvá cca 20 minut , a těsně po zákroku je pokožka zarůžovělá, lehce oteklá a mohou na ní být patrny drobné tečky po vpiších v závislosti na citlivosti kůže. Ihned po aplikaci můžete pokračovat v běžných denních aktivitách. Pro aplikaci je vhodný kromě obličeje také krk, dekolt a hřbety rukou.

Následující ošetření je doporučeno s odstupem 2–4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3–6 měsíců.

Domluvte si konzultaci zdarma.

MUDr. Eva Mlynářová
PEČLIVĚ. SPOLEHLIVĚ. S ÚSMĚVEM.